1349 / KAMPFAR / AFSKY @ MP 09.10.2024
+6
Ditto Concerts un Doomstar Bookings piedāvā:
Norvēģu Black Metal ikonas 1349 un vikingu metāla adepti Kampfar apvienos spēkus, lai 2024. gada 9. oktobrī uzstāties uz Melnās Piektdienas skatuves!
1349 prezentēs jaunu albumu.
Kampfar spēlēs 30 gadu jubilejas programmu.

Biļetes jau pieejamas vietnē ticketshop.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
Šis ir no sērijas "sen jau vajadzēja"!
-1
Vai tad šiem nemaz valsts darbu nav jāstrādā,ka var braukāt darba dienā apkārt pa pasauli:D
+6
Afsky dzīvajā bija jūtami jaudīgāks, nekā ierakstos, kur šiem piemīt vairāk tāda žēlīgi melanholiska noskaņa. Koncī bija itin ļaunīgs.

Kampfar man bija galvenais iemesls šo apmeklēt, un vilties nelika. Atdeve, izpildijums, repertuārs - nav vietas kur piepisties. Pat tie jaunākie gabali, kas tādi lēnīgāki, tomēr ir sakomponēti tā, lai būtu dinamiski, un pa kādam ķeksējošam rifam ar neaizmirst iepīt (Ratiņkrēsl, raugos tavā virzienā!) Trešā redzēšanas reize, un visai iespējams, ka labākā. Klubs tomēr ir cita lieta, nekā festivāls, kas tapa arī no skatuves puses atzīmēts.

1349... nu nav īsti mans. Viss jau bija līmenī, Frosts bija un bēra pa katliem bez atelpas, skaņa laba, bet kaut kā lidz galam šitais norsecore man nepaķer. Un nav pat tā, ka šie necenstos savu muzonu dažādot, netrūkst lēnāku vietu, ir arī thrash/speed rifi, bet tas viss kaut kā nav sastiķēts riktīgi. Na ļubiķeļa, ta sacīt, bet to protams, var teikt arī par pārējiem.

Skaņa bija laba visiem, varbūt vienīgi Kampfaram vietām prasījās ģitāru skaļāk. Tautas daudzums vidējs - pusšķidrs pūlis līdz skaņotājam. Kopumā prīmā vakars.
+2
Kāds Feisītī raud, ka genocīdzds - uz Kampfar tik 166 biļetes notirgotas - man jau šķiet padaudz
+1
Man šķita, ka galvenais publikas magnēts varēja būt 1349, kaut vai tāpēc, ka Frosts sastāvā. Bet patiesībā publikas uz tiem palika nedaudz mazāk.
0
palaidu garām, fukken trešdienas, bet 1349 gan labprāt būtu noskatījis - skan diezgan satirikōnīgi, if ya know what i mean ;)
0
labojums - nevis 'diezgan satirikōnīgi', bet 'ļoti satirikōnīgi', gandrīz tā kā biš par daudz
0
Nezinu, no kurienes tu to rauj, es tur nesaklausu vairāk līdzību ar satīriķiem, kā jebkurā citā norvēģu bandā. Man šķiet, Frostam tieši tāpēc ir motivacija tur spēlēt, ka tas ir kaut kas cits.
0
nezinu, nu Frostu tur ļoti labi var atpazīt - nav jau tā, ka Frosts nebūtu nozīmīga daļa Satyricon skaņā, un tie pāris gabali, ko noklausījos, man ļoti atsita Satyricon, bet varbūt tā bija forsēta atsišana, if ya know what i mean ;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ju (16 gadi)
neverforgotten (15 gadi)
hairpower (14 gadi)
kriista666 (5 gadi)
Fišermens (5 gadi)
Aizsaule🕯️ (1 gadiņš)
CelmuIndriķis (1 gadiņš)
jaunadiena (1 gadiņš)
varde (jauniņais)
Viskas