Ādas drānas
0
Čau, mazuļi!
Gribētos iegādāt ādas mēteli, kaut ko šādā stilā- m.media-amazon.com/images/I/71CGL6Pyxs...
Kur Rīgā varētu ko tādu meklēt?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man tāds ir, diezgan masīvs, kādu laiku vairs nenēsāju, bet nupat iečekoju - no laika zoba cietis nav. Varbūt varētu pārdot, jāpadomā. Mētelis der uz manu augumu, kas ir 1.98 metri. Kāds tev garums?
0
Paldies, bet šis variants diez vai derēs- es esmu hobits, 1.72
0
Purva Agris arvien nodarbojas ar ādas apģērbu un zābaku šūšanu, kad nav iespējams nodarboties ar ēku restaurāciju, ja lietus vai sniega dēļ apmetums un kaļķis neturas pie objekta ārsienām klāt. Rītā paprasīšu, cik tagad ādas jaka vai mētelis izmaksā.
0
Diez Latvijā ir vispār kādi metālistu apģērbu veikali kur var nopirkt visādas stilīgas bikses un naglotos zābakus un apģērbties kā Dimmu borgir vai Cradle of filth muzikants vai jāsūta no ārzemēm?
0
Nav mērķis tēlot Dimmu vai Cradle, vienkārši gribas kožaku :D
+2
Miltārā tipa apģērbus un kerzus var nopirkt veikalos 'Patrioti' Grīziņkalnā vai 'Arsenal LV' Teikā, sekendhendi mēdz būt Vintage Humanā Ģertrūdes ielā. Kur var nopirkt tieši šādus Matrix tipa mēteļus - nav ne jausmas, varbūt Zārā uz to brīdi ik pa pāris gadiem, kad tie atgriežas 'modē' :D Es personīgi tādu nopirku Kārsavas tirgū par 16 latiem, bet tas bija pirms aptuveni 20 gadiem.
0
Ņemšu vērā, paldies!
+4
Jauna motobraucēju ādas jaka pie Agri šobrīd izmaksā ap 300, Morfeja mētelis — ap 500. Kā parasti ar tādām lietām, pusi no izmaksām veido materiāls, otru pusi — darbs.
0
Ui, tam man budžets par mazu. Bet paldies!
0
Mazliet nesaistīti (lai gan baikertipa ādene mani interesētu, un cenas ir tādas, kādas ir) - jūs kaut kur tīrat savas ādas jakas? Vienkārši nesat uz ķīmisko?
Manējā (īstas ādas) pa gadiem, pa koncertiem un citur ir normāli piesvīdusi - jo ir pasilta odere. Gribētos iztīrit, bet mazliet bail no nelāga iznākuma.
+2
Tā kā battlevestes smalkais stils pieprasa nemazgāt, varētu būt, ka uz kasuhām attiecas tas pats kanons ;)
+1
Tai tak jo vecāka un vairāk nonēsāta jo lielāka vērtība , mana ir made in 1994 .
0
Man mājās stāv (un gaida nesagaidāmu pāršūšanu) līdzīga tipa vīriešu mētelis XXL izmērs, šūts Rīgas ādās. Ja kādam ir interese, labprāt dotu tālāk par simbolisku summu.
0
Liega, vai vari atsūtīt mēteļa bildi? mesorange@gmail.com
+2
Instrukcijas no Agri.

1) Ādas apģērbus nevajag mazgāt ar veļaspulveri, jo tas ir stipri ķīmisks un var likt mētelim pēc izžūšanas sasprēgāt. Mēs taču arī dzīvu ādu nemazgājam ar veļaspulveri nekad. Ādas drēbes nekad nevajag nest uz ķīmisko tīrītavu, jo turienes ķīmijas ir dabiskajai ādai vēl mazāk piemērotas kā veļaspulveris.

2) Ja stipri netīra odere (kas parasti tā arī ir), vajag saslapināt vispirms jakas iekšpusi un tad izmazgāt audumu vai nu ar šķidrajām ziepēm, trauku mazgājamo līdzekli vai ko tādu. Vislabāk sevi pierādījusi zobupasta, kuru atjauc ar ūdeni, kamēr izveidojas tāda kā pļura, ar ko iesmērē oderi, ar kādu zābakbirsti vai ko tādu izšrubē un tad izskalo (ja vajag, tad var skalot vairākkārtīgi).

3) Pēc oderes izmazgāšanas var likt visu apģērbu veļasmašīnā, taču atkal — mazgāt ar ķermenim piemērotām šķidrajām ziepēm un ne vairāk kā 40° temperatūrā, jo āda, kamēr vēl bija dzīva, arī lielāku temperatūru diez ko nedabūja just. Ja mētelis par lielu un nelien veļasmašīnā, tad vēlams iemērkt, mazgāt un skalot ar rokām vannā, atkal uzmanoties no pārmērīgi karsta ūdens.

4) Pēc izmazgāšanas apģērbu jāizkarina uz plecu kokiem ūdens notecināšanai, taču brīdī, kad jupķis jau kārtīgi pažuvis, to vajag uzvilkt un panēsāt apkārt, lai tas pieņemtu ķermeņa apveidu. Citādi izkalstot var pieņemt putnubiedēkļa formu. Kad ienēsā, tad var likt izžāvēties līdz galam.

5) Vecām, bet vēl labām jakām Agris praktizē oderes pāršūšanu, pie viena salabojot kādu salūzušu rāvējslēdzi utt., kas jakas īpašniekam iznāk stipri lētāk, bet šim aizņem mazāku darbalaiku. Esot gadījumi, kad oderēm vīles turas pamatā uz netīrumiem, un pēc izmazgāšanas tās izrādās tik izdilušas, ka iekšpuse jāpāršuj. Parasti senās jakas to īpašniekiem tik mīļas, ka to atjaunošana ir lētāks un labāks variants nekā jaunas pirkšana.
0
Es savai pāršuvu oderi. Pēc 20 gadu ekspluatācijas nu jau sāka sadalīties gabalos. Ne pa vīlēm, bet gabalos. Uz kādu pancīgāku festu vēl gan uzvilks :>
0
^ kā savulaik uz Tabūnu.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ju (16 gadi)
neverforgotten (15 gadi)
hairpower (14 gadi)
kriista666 (5 gadi)
Fišermens (5 gadi)
Aizsaule🕯️ (1 gadiņš)
CelmuIndriķis (1 gadiņš)
jaunadiena (1 gadiņš)
varde (jauniņais)
Viskas